Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

На ДМК вшанували трудові династії комбінату

10 березня в приміщенні музею ПАТ «ДМК», побудованому заводом ще в 1899 році як інженерний клуб, пройшло вшанування трудових династій комбінату. Керівництво підприємства привітало представників 10 найстаріших династій, стаж кожної з яких становить понад 200 років. Про це повідомили в музеї ДМК.

Були в цих династіях і будівельники заводу, і учасники Громадянської війни, Другої світової, воїни-афганці та ліквідатори аварії на ЧАЕС. За кожною з цих династій – величезна трудова слава і шлях довжиною в багато життів.

Ряд династій, які працюють на ДМК, бере свій початок ще з 19 століття, коли їх предки прибули в Кам’янське з Польщі, Німеччини, Литви та Росії. Вони приїхали будувати новий завод, працювати на ньому, а заодно й почати тут, у маленькому селі на березі Дніпра, нове життя. Лише через 10 років після пуску Дніпровського заводу (1889) Кам’янське заслужено завоювало статус «Столиці Південної металургії».

Пройшов 131 рік. Перша cвітова, Громадянська, зміна влади, репресії, Велика Вітчизняна, розруха, криза 90-х та багато іншого. Але, всупереч усьому, трудяться на комбінаті люди, загальний стаж династій яких перевищує дві, а то й три сотні років. В їх сім’ях одночасно працювали на заводі батьки і діти, брати й сестри, чоловік та дружина.

Є стажі величиною в 334 роки (династія Крижановських – Клименко – Сокол) або 269 років (династія Бухман – Слоневських – Янченко). При цьому стаж, про який йдеться, – лише документально підтверджений трудовими книжками. А чимало й сімей, дані яких були втрачені у вирі життя.

Працівники комбінату і містяни, які відвідали цього дня музей, приєднувалися до вітань, бажали представникам почесних династій щастя, добробуту, нових перемог на виробництві та в житті.

Останнє редагування Вівторок, 10 березня 2020 17:35

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.