21°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 60%

Вітер: 21 km/h

USD 26.83   EUR 30.38
Новини 24

На ДМК започаткували акцію «Здай батарейку»

Першу партію використаних батарейок та акумуляторів вагою 30 кілограмів передали для безпечної утилізації фахівці служби охорони довкілля управління промислової безпеки ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Про це йдеться на сайті підприємства.

Рік тому на ДМК стартувала акція «Здай батарейку» – на прохідних, у медико-санітарній частині, в інженерному корпусі та будівлі управління комбінату з’явилися спеціальні пункти для збору відпрацьованих елементів живлення. У колективах структурних підрозділів провели роз’яснювальну роботу про те, якої шкоди довкіллю, а, отже, і здоров’ю людини завдає викинута батарейка. Людям нагадали, що лише одна батарейка, потрапивши в землю, забруднює близько 20 квадратних метрів ґрунту.

«Металурги підтримали акцію. У результаті – перші 30 кілограмів батарейок вже відправлені в організацію, яка працює за технологіями, що передбачають безпечну утилізацію використаних елементів живлення, – сказав начальник лабораторії захисту водного і повітряного басейну Дніпровського меткомбінату Павло Голобородько. – У нашій акції брали участь не тільки працівники комбінату, а й жителі міста. Хотілося б подякувати всім за активну участь в акції. І закликаю надалі приносити батарейки в пункти їх збору та жити екологічно».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.