24°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 44%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

На ДМК запроваджено вимірювання температури у всіх працівників

За рішенням штабу оперативного реагування, підготовки та реалізації превентивних профілактичних заходів із недопущення поширення вірусної інфекції у ПАТ «ДМК» введено температурний скринінг персоналу. Про це повідомили в прес-центрі підприємства.

Обов’язкове вимірювання температури за допомогою контактних та безконтактних термометрів (пірометрів) проводиться для усіх працівників ДМК та підрядних організацій: при вході на підприємство – на усіх КПП; при проведенні передзмінного та передрейсового медичних оглядів – у здравпунктах; протягом робочої зміни у структурних підрозділах.

Якщо у працівника виявлена температура вище 37,1°C або інші ознаки респіраторного захворювання, на територію комбінату він не допускається або негайно відсторонюється від роботи, натомість повинен якнайшвидше звернутися до медичного закладу.

Якщо респіраторне захворювання підтвердилося, працівнику необхідно негайно повідомити про це свого керівника та дотримуватися умов карантину та рекомендацій лікарів.

Усі місця проведення температурного скринінгу на комбінаті забезпечені дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту.

«Будьмо обережними та свідомими у ставленні до свого здоров’я та безпеки оточуючих – тільки так ми зможемо протистояти розповсюдженню вірусної інфекції на ДМК», – наголошують на підприємстві.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.