Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

На Дніпропетровщині масово підробляли результати тестів на COVID-19

Служба безпеки України заблокувала схему видачі медичних довідок про фейкову відсутність антигену SARS-CoV-2. Організували оборудку медпрацівники одного із обласних закладів. Масштабна видача підробок могла спровокувати поширення COVID-19.

За даними досудового слідства, посадовець одного із медичних закладів регіону спільно з представниками туроператорів впровадив схему видачі фальсифікованих довідок про негативний результат ПЛР-тестів на COVID-19. Замовники планували виїхати за кордон або відвідати санаторно-курортні заклади в Україні.

Довідки видавались без обстеження пацієнта та відповідних аналізів. Інфікована людина могла вільно отримати медичну довідку. Вартість однієї довідки у ділків коливалася до 1 тис. грн залежно від терміновості її отримання.

За оперативними даними, протиправна схема існувала з початку року, щодня видавалось у середньому 5 підроблених довідок. Правоохоронці викрили медичного працівника під час передачі замовнику 8 довідок із негативними результатами тестів на осіб, у яких навіть не відбирався біоматеріал для тестування.

У межах кримінального провадження за ст. 366 (службове підроблення) та ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України організатору повідомлено про підозру. Наразі встановлюються інші особи, причетні до оборудки, а також усі громадяни, які скористалися нелегальними послугами.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.