11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

На Дніпропетровщині планують об’єднати всі міськводоканали

У Дніпропетровській області працює ряд міських водоканалів, які по суті є ланками єдиного технологічного процесу виробництва і реалізації питної води з КП ДОР «Аульський водовід», каналом «Дніпро – Західний Донбас». Про це повідомили в обласній раді.

Як зазначають в облраді, стан водоканалів – незадовільний: борги, застаріле обладнання та постійний ризик зупинки водопостачання.

«Роздроблення єдиного технологічного процесу між окремими суб’єктами господарювання не дає можливості забезпечити гарантованої якості питної води, яка реалізується споживачу. Тому завдання обласної ради – об’єднання міських водоканалів, «Аульського водоводу», каналу «Дніпро – Західний Донбас» в єдиний комплекс», – йдеться в повідомленні.

На даний момент уже досягнуті домовленості з низкою водоканалів. У цьому році вперше Аули вивели з кризи, Кам’янський водоканал перестав накопичувати борги. Головне завдання виконане – виключена загроза постійного відключення водоканалів від електропостачання, наголошують в обласній раді.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.