14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

На Дніпропетровщині побільшало природно-заповідних територій

«Базавлуцький прибережно-річковий комплекс» став ландшафтним заказником загальнодержавного значення. Його площа – 3,5 тис. гектарів. Про це сповістили в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Базавлуцький прибережно-річковий комплекс», що на Дніпропетровщині, визнали ландшафтним заказником загальнодержавного значення. Розширення територій природно-заповідного фонду – важливий крок. Сучасне покоління має зберегти унікальні природні об’єкти для нащадків», – розповіли в департаменті.

«Базавлуцький прибережно-річковий комплекс» розташований у Нікопольському районі. До нього входить долина річки Базавлук та її лівої притоки – річки Солоної.

На території заказника зустрічаються тварини, птахи та рослини, занесені до Червоної книги України та Європейського Червоного списку.

«Заказники створюють, щоб  зберегти і відтворити природне різноманіття. Їх оголошують без вилучення земельних ділянок у власників. У заказниках забороняється вирубка лісів, полювання», – уточнили в департаменті.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.