17°C

Кам’янське

Грози

Вологість: 71%

Вітер: 8 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

На Дніпропетровщині провели антитерористичні навчання

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Дніпропетровській області провела командно-штабні навчання з елементами контрдиверсійної операції. Тренування проводились на об’єктах залізничної галузі та держпідприємстві, яке спеціалізується на зберіганні радіоактивних матеріалів.
 
За легендою навчань, умовна група «терористів», яка проникла на спецпідприємство, викрала джерела іонізуючого випромінювання і планувала вивезти його залізничним транспортом до Києва для вчинення терактів.
 
 
Долучившись до групи прикриття в одному із залізничних потягів і спровокувавши конфліктну ситуацію, «зловмисники» захопили «заручників» та забарикадувались у вагоні пасажирського потягу.
 
Після безрезультатних переговорів керівництво Антитерористичного центру при СБУ санкціонувало задіяння штурмових груп, які нейтралізували умовних диверсантів та звільнили «заручників».
 
 
У заходах взяли участь підрозділи СБУ, Національної гвардії, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники держпідприємств.
 
 
Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичної операції на об’єктах підвищеної небезпеки і транспортної інфраструктури.
 
Координаційна група ретельно проаналізувала кожен етап навчань, відзначивши високий рівень готовності його учасників до виконання завдань за призначенням.
 
 
 
Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.