32°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 32%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

На Дніпропетровщині пройдуть перші військово-спортивні ігри

26-28 жовтня на двох полігонах оперативного командування «Схід» пройдуть військово-патріотичні змагання «Сталева міць». До них долучиться майже сотня військовослужбовців і ветеранів АТО області. Про особливості ігор, які будуть максимально наближені до реальних умов, розказали організатори під час прес-конференції у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«До цьогорічних військово-спортивних змагань «Сталева міць» долучаться з десяток команд. Серед учасників – як чинні військові, так і ветерани. Перші популяризуватимуть службу в армії, другі – соціалізуватимуться після війни. Плануємо зробити ігри щорічними й зацікавити ними не тільки українців, а й іноземців», – розказав АТОвець, член громадської організації «Всеукраїнське об’єднання патріотів «Комбатант» Олександр Каховський.

В учасників – ніяких вікових обмежень. Єдина умова – на старті перевірити стан здоров’я. Випробовуватимуть свої силу й міць протягом трьох днів.

У перший день долатимуть тактичну смугу перешкод, бігтимуть 3-кілометровий крос, облаштовуватимуть табір. Ще один вид змагання – воєнізована естафета, де спортсмени продемонструють, як швидко транспортують поранених та влучно стріляють.

У другий день на учасників чекають марш-кидок на 20 км через болота та ліси, перенесення колоди на відстань в 1 км. Доведеться проповзти і 200-метрову дистанцію.

На третій день заплановані пейнтбол  і перетягування канату.

«Команди оцінюватимуть професійні військові судді. Система оцінки – бальна. Хто набере найбільше балів, той і переможе. Найкращим дістануться медалі й кубки», – зазначив АТОвець, член громадської організації «Всеукраїнське об’єднання патріотів «Комбатант» Олександр Бован.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.