Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

На Дніпропетровщині реєструють численні інциденти в ході виборчої кампанії

За фактом інциденту під час зустрічі з виборцями у Дніпрі в поліції відкрито два кримінальні провадження. Із заявами звернувся кандидат в депутати до Дніпровської міської ради та особи, присутні на зустрічі.

За повідомленням кандидата, 8 жовтня під час зустрічі з виборцями четверо чоловіків намагалися зірвати захід, при цьому грубо порушуючи громадський порядок. Особи, які вчинили хуліганські дії, також звернулися до поліції. У заяві вони зазначили, що під час затримання невідомі особи завдали їм тілесних ушкоджень.  

Відомості за обома фактами внесені до ЄРДР з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Цього ж дня на центральній площі в Новомосковську відбувалась зустріч представників однієї із політичних партій з населенням. У ході заходу присутні чоловіки вчинили хуліганські дії, травмували поліцейського та пошкодили бодікамеру на форменому одязі правоохоронця.

За  вказаними фактами внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу)  та ч. 2 ст. 296 ККУ (хуліганство). Вживаються заходи для встановлення причетних осіб.

Поліція попереджає про недопущення провокацій під час виборчого процесу. Будь-які порушення чинного законодавства тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.