1°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 48%

Вітер: 22 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

На Дніпропетровщині створять «Систему 112»

У січні 2020 року за дорученням Кабінету Міністрів України Дніпропетровська область увійшла до переліку регіонів, на базі яких буде реалізовано пілотний проект створення «Системи 112».

Це – чергово-диспетчерська служба, яка за одним номером об’єднує екстрені служби та дає заявнику змогу безкоштовно отримати своєчасну допомогу при надзвичайній події. Для людини це означатиме, що в будь-якій надзвичайній ситуації вона зможе набрати номер 112, і оператор центру самостійно визначить та направить на поміч ті служби, до компетенції яких належить небезпечна подія.

Це дозволить оперативніше реагувати на виклики та скоординувати екстрені та рятувальні служби, надати найкращий сервіс європейського рівня та зберегти життя людей.

«Дійсно, майже на кожну надзвичайну ситуацію залучаються представники різних відомств. Не секрет, що, окрім пожежних, на пожежу виїжджають  представники поліції, медики, за необхідності – представники електромереж та газового господарства. І інколи людині важко зорієнтуватися в номерах виклику тих фахівців, які повинні прийти їй на допомогу. Дається взнаки й низький рівень культури безпеки громадян, які, на жаль, часто не знають елементарних номерів виклику екстрених служб», – зазначають у Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

Тож створення «Системи 112» дасть можливість людині вирішити цю проблему натиском простих цифр – 112, узагальнить в собі європейський досвід, інноваційні технології та головне – можливість  швидко отримати допомогу в надзвичайній ситуації, наголошують рятувальники.

Останнє редагування Четвер, 28 січня 2021 15:44

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.