16°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

На Дніпропетровщині вакциновано понад 25 тисяч осіб

На даний час у Дніпропетровській області вакциновано понад 25 тисяч осіб (область займає друге рангове місце в Україні за абсолютною кількістю проведених щеплень, поступившись лише Києву). Про це повідомили в Кам’янському міському відділі лабораторних досліджень.

На сьогодні Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові. Ця вакцина схвалена для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Дозвіл на її використання також дали Велика Британія, Європейський Союз и Індія.

Також в Україну прибуло 215 тис. доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Вакцина Sinovac (CoronaVac) спершу повинна пройти лабораторний контроль Міністерства охорони здоров’я та після його завершення надійти до закладів охорони здоров’я .

Важливу роль у профілактиці захворювання СОVID-19 мають і заходи неспецифічної профілактики: регулярне миття рук, використання антисептиків, дотримання соціальної дистанції в громадських місцях і носіння захисних масок, регулярне провітрювання та вологе прибирання приміщень тощо.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.