1°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 91%

Вітер: 32 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

На Дніпропетровщині впроваджуватимуть нову програму інформатизації області

Надійність, якість та доступність. На Дніпропетровщині діятиме нова програма інформатизації регіону. А ще – подбають про цифрову грамотність та безпаперовий документообіг. На стратегічній сесії у Дніпропетровській ОДА намітили основні напрямки розвитку системи електронних послуг на 2020-2022 роки.

«Дніпропетровщина – беззаперечний лідер країни з впровадження електронних послуг. Ми одними з перших долучились до реалізації Національної програми інформатизації на регіональному рівні. Нині першочергове завдання – перевести усю систему послуг в електронний вигляд. Аби кожен мешканець області міг отримати їх, не виходячи з дому», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман.

Дніпропетровська ОДА вже запровадила в області сучасні технології опрацювання документів. Нині у базі даних – понад 2 млн оцифрованих «копій». Завдяки цьому селища та міста можуть вільно обмінюватися документами із центральними органами влади.

Одне з основних завдань на 2020–2022 роки – продовжити розвиток електронного документообігу та повністю відмовитися від паперових документів.

Серед пріоритетів нової програми – розвиток цифрової грамотності та безпеки, проектів е-врядування, е-демократії та відкритих даних. Цифровій грамотності планують навчати не тільки держслужбовців, а й усіх зацікавлених мешканців області. Для цього створюватимуть відеоролики та  посібники, організовуватимуть тренінги та круглі столи.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.