32°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 37%

Вітер: 8 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

На Дніпропетровщині з 1 червня дозволили відкрити навчальні заклади, спортзали та залізничні перевезення

З 1 червня в області дозволили роботу ДЮСШ, спортивних залів та фітнес-центрів. Учні професійно-технічних закладів та вишів зможуть пройти атестацію, а науковці – захистити дисертації. Дозволили відновити перевезення регіональним та міжрегіональним залізничним транспортом. Все – згідно з рішенням Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це сповістив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Наразі в регіоні маємо сприятливу епідемічну ситуацію, яка дозволяє запровадити подальші послаблення карантину. Черговим рішенням Обласної комісії ТЕБ і НС дозволили з 1 червня відновити заняття в освітніх закладах невеличкими групами, навчальні тренування у ДЮСШ, роботу спортзалів та фітнес-центрів. Також з наступного понеділка в області відновлять пасажирські перевезення залізничним транспортом», – зазначив Олександр Бондаренко.

Усі послаблення відбуватимуться за умови дотримання суворих протиепідемічних та санітарних норм, наголосив очільник області.

Фітнес-центри та спортивні зали працюватимуть за умови одночасного перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв м. Групові заняття і в спортзалах, і в навчальних закладах проводитимуться з обмеженням кількості учасників до 10 людей.

У пасажирських вагонах дозволять заповнювати лише місця для сидіння. А якщо потяг рухатиметься транзитом через регіон, в якому не діють послаблення, такі місця заповнюватимуться лише наполовину. При цьому посадки пасажирів у транзитному регіоні не здійснюватимуться.

В Україні карантин діятиме до 22 червня. За останній тиждень в області вже послабили деякі обмеження. Зокрема, відкрили дитсадки та відновили автобусні перевезення.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.