23°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 62%

Вітер: 16 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

На ДП «Бар’єр» виплатили заборгованість із заробітної плати

На державному підприємстві «Бар’єр» виплатили заборгованість із заробітної плати на загальну суму понад 908 тисяч гривень, яка склалась у період із травня 2018 по січень 2019 року. Про це 25 лютого під час наради за участі представників підприємства та головного управління Держпраці у Дніпропетровській області повідомив начальник відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради Іван Процик.

«Це найбільше погашення заборгованості із заробітної плати за останні 3 роки. Цього вдалося досягти завдяки спільним зусиллям керівництва підприємства та міської влади», – зазначив Іван Процик.

Як розповів директор ДП «Бар’єр» Ігор Хлівний, підприємство намагається налагодити господарську діяльність. На сьогодні вдається отримувати хоч і незначний, але прибуток, за рахунок якого і вдалося частково вирішити питання із виплатою заборгованості.

«Ми розраховуємо на отримання фінансування в рамках відповідної державної цільової програми, яке дасть змогу вирішити проблему із заборгованістю повністю», – сказав Ігор Хлівний.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.