14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

На квітневій сесії Кам’янської міської ради

Зареєстровано нове комунальне підприємство, створено окреме управління молоді та спорту та підтримано заяву депутата міської ради Олега Усачова, який вирішив скласти повноваження. 32-га сесія міської ради відбулася рекордно швидко – за 60 хвилин. Депутати ухвалили понад 40 планових та додаткових питань порядку денного.

На сесії ухвалено низку змін до раніше затверджених рішень. Зокрема, зміни внесено у програми розвитку та діяльності Центру молодіжних ініціатив, виробничих підприємств «Міськводоканал» і «Тепломережі», а також у Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста та міський бюджет 2019 року.

Зміни у діяльності трьох міських центрів первинної медико-санітарної допомоги були здійснені у межах медичної реформи. Відтепер медзаклади очолюватимуть генеральні директори, а не головні лікарі.

Серед важливих питань порядку денного 32-ї сесії – створення комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр «Світ дитинства». Його основна діяльність полягатиме в тому, щоб створити повноцінні умови для дошкільної та шкільної освіти дітей з особливими потребами віком від 2 до 18 років.

Рішенням сесії від департаменту з гуманітарних питань відокремили відділ молоді та спорту – таким чином створено нове управління. Незабаром з’явиться у місті й ще одне комунальне підприємство з назвою «Транспорт», що відповідатиме за комунальний автобусний парк.

Серед додаткових питань було ухвалено рішення про передачу майна від комунального підприємства «Благоустрій» до «Зеленбуду». Сюди направлять техніку від КАТП-042802. Також зміни торкнулися програм з утримання й ремонту міських фонтанів та благоустрою міста.

Останнє редагування Четвер, 25 квітня 2019 16:41

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.