0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 5 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

На лівобережжі Кам’янського відкрито молодіжний хаб

16 грудня в Кам’янському на лівому березі відкрили молодіжний хаб. Сучасний і комфортний офіс для молоді створили в будівлі кіноконцертного залу «МИР». У приміщенні є все необхідне для проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів та творчих зустрічей. Ініціатива створення хабу належить Центру молодіжних ініціатив. Підтримав ідею і допоміг реалізувати проєкт міський голова Андрій Білоусов.

«Сьогодні ми відкрили в Кам’янському вже другий молодіжний хаб. Перший знаходиться на правому березі в будівлі колишньої заводської районної адміністрації. Цей простір створено для Центру молодіжних ініціатив. В нашому місті дуже активна і талановита молодь, але їй потрібно мати власне приміщення, де вони зможуть збиратися, обговорювати нові проєкти, ділитися ідеями і проводити навчальні семінари. Ми завжди активно співпрацюємо з нашою молоддю, чуємо їхні пропозиції і намагаємося у всьому допомагати. Я впевнений, що це місце також стане центром тяжіння для молодих людей нашого міста», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

На знак вдячності за активну життєву позицію і вагомий внесок у розвиток молодіжного руху міський голова вручив молодим людям грамоти.

Представники молодіжних організацій з різних міст України створили відеоролик, в якому привітали наше місто з відкриттям чергового хабу, побажали успіху і подальшого розвитку молодіжного руху.

«Мені неймовірно приємно в черговий раз приїхати до вашого міста. Завжди приводжу Кам’янське в приклад за швидкістю відкриття нових хабів. Дякую меру Андрію Білоусову за те, що чує молодь. У вас попереду багато можливостей. Вітаю!» – сказав заступник начальника управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.

Керівник ЦМІ Катерина Боровик зазначила, що досвід роботи першого хабу на практиці довів необхідність створення подібних об’єктів. За час свого існування командою молодіжного центру було організовано та проведено понад 150 молодіжних заходів, в яких взяли участь більше 10 000 чоловік. Вперше в місті впроваджені кращі всеукраїнські молодіжні ініціативи (тренінг «Молодіжний працівник», програма «Skills lab: власну справу», тренінг «Школа волонтерства» та ін.). Молодіжний центр є членом Асоціації молодіжних центрів України, підписані меморандуми про співпрацю з Всеукраїнським молодіжним центром, Центром «Розвиток КСВ» та ін. Молодь отримала реальний інструмент впливу на місцеву політику.

Цього року практика «Створення Центру молодіжних ініціатив» увійшла в Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні 2020».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.