0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 5 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

На лівобережжі Кам’янського встановили дитячий майданчик

Міський голова Андрій Білоусов та депутат міської ради Андрій Драговоз підтримали пропозицію мешканців багатоповерхівок по проспекту Героїв АТО, 13, 15 та Перемоги, 37 в облаштуванні території для дитячого дозвілля.

Так, на зручному, для батьків і дітей, місці встановили гойдалки, гірки, пісочниці, каруселі та інші ігрові елементи. До «комплекту» увійшов також благоустрій – лави, озеленення та квіткові клумби. Під час урочистого відкриття майданчика, батьки малюків і всі мешканці житлово-будівельного кооперативу № 41 висловили подяку міському голові та депутату за підтримку.

 «Діти і дорослі радіють цій красі. Ми дуже вдячні нашому меру за добре виконану роботу і будемо утримувати об’єкт у чистоті і порядку. Душа втішається тим, як змінюється наше місто», – сказала голова ЖБК № 41 Раїса Захарченко.

Спілкуючись із містянами, Андрій Білоусов зазначив, що за останні три роки у Кам’янському встановили більше 150-ти дитячих майданчиків.

«Цьогоріч ми установимо 48 дитячих і спортивних майданчиків, але розуміємо, що потреба в них набагато більша. Тому не будемо зупиняти цю роботу, а продовжимо, щоб у найближчі кілька років у всіх дворах стояли такі ж нові сучасні майданчики », – сказав міський голова.

Перелік адрес на установку майданчиків у місті формується на підставі звернень громадян.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.