-3°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 87%

Вітер: 9 km/h

USD 24.57   EUR 27.18
Новини 24

На лівому березі Кам’янського відкрили оновлений відділ обслуговування громадян Пенсійного фонду

22 травня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов і начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак відкрили нове відділення (сервісний центр) Пенсійного фонду України. Розташоване воно в лівобережній частині Кам’янського по бульвару Героїв, 8. Раніше за цією адресою знаходилося віддалене робоче місце, розраховане на трьох співробітників, а перелік надаваних послуг був вельми обмеженим.

Щоб відкрити тут повноцінне відділення, було переформатовано систему, закуплено нові комп’ютери, меблі та всю необхідну оргтехніку, створено додаткові робочі кабінети, а також втричі збільшено штат співробітників. Тепер кам’янчани можуть отримувати в цьому сервісному центрі весь спектр послуг, які надає Пенсійний фонд України. Процедура оформлення та видачі потрібних документів і довідок є одномоментною та займає близько 10–15 хвилин.

«Сьогодні ми відкрили повноцінний сервісний центр, де можуть отримувати послуги як пенсіонери, так і працююче населення. Наблизивши доступність послуг, ми збільшили також якість обслуговування громадян. Ми тісно співпрацюємо з Кам’янським міським головою Андрієм Білоусовим та вдячні йому за ініціативу і підтримку в усіх питаннях, пов’язаних з відкриттям цього оновленого відділення», – сказав Юрій Козак.

«На лівому березі проживає 90 тисяч осіб, 25 тисяч з них – пенсійного віку. Тепер людям не потрібно їздити в інші райони міста, вони можуть прийти сюди і отримати всі види послуг, які надає Пенсійний фонд. Щодня послугами даного сервісного центру користується близько 100 осіб. Я вдячний Пенсійному фонду за те, що вони відгукнулися на нашу ініціативу. Таким чином ми підвищуємо якість і рівень надання послуг для жителів нашого міста», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.