Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

На міжнародній трасі під Кам’янським укладають новий асфальт

На Дніпропетровщині ремонтують одну з найпроблемніших ділянок траси М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Загалом приведуть до ладу 45 км дороги – від Криничанського посту поліції до межі міста Дніпро. Зараз у розпалі – улаштування вирівнюючого шару покриття. Підрядники вже уклали 33 км нового асфальту. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Цьогоріч масштабне оновлення доріг в області відбувається за програмою Президента України «Велике будівництво». Будують і ремонтують магістралі міжнародного, національного та місцевого значення. Робота кипить і на трасі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Там на одній із найпроблемніших 45-кілометровій ділянці вже укладають вирівнюючий шар асфальту. Такий ремонт – вперше за декілька десятиліть», – зазначив Олександр Бондаренко.

Нині вже 33 км ділянки траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине, що ремонтують, – із вирівнюючим шаром нового асфальту. Згодом укладуть і верхній пласт покриття.

Траса М-04 міжнародного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине пролягає територією чотирьох областей. Загальна протяжність дороги Дніпропетровщиною – майже 300 км.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.