21°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

На найбільшому підприємстві Кам’янського введено протиепідемічні заходи

Із 18 березня по 3 квітня ДМК вводить додаткові превентивні заходи, щоб убезпечити співробітників від захворювання і знизити ризик поширення коронавірусу. Про це повідомили в прес-центрі підприємства.

Персонал, який може працювати віддалено, для мінімізації особистих контактів буде працювати з дому – за погодженням із функціональним директором. Тимчасово зупинено всі масові заходи: робочі збори, наради і зустрічі, конференції, командоутворюючі заходи, тренінги тощо. Для забезпечення безперервної роботи змінно-зустрічні збори і рапорти після зміни будуть проходити в колишньому форматі.

Обмежуються всі відрядження: як по Україні, так і закордонні. Мінімізується переміщення за місцем проживання – за винятком випадків, коли таке обмеження може призвести до зупинки роботи підприємства. Співробітникам, які повернулися із закордонних відряджень або відпустки, необхідно буде 2 тижні працювати віддалено.

Усі пункти харчування на території комбінату переведені в режим роботи із забезпечення молоком і буфетною продукцією. Доставка харчування може здійснюватися на робоче місце на підставі попередніх заявок. При цьому працівникам радять дотримуватися дистанції – триматися від колег на відстані мінімум одного метра.

Також закриваються питні фонтанчики та інші громадські місця, які можуть нести ризики поширення вірусу. Дотримуватись питного режиму працівники будуть, використовуючи воду в пляшках.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.