14°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 12 km/h

USD 27.43   EUR 29.63
Новини 24

На новорічні та різдвяні свята у Кам’янському забезпечать порядок

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про забезпечення життєдіяльності міста, належного порядку та безперебійної роботи життєво важливих об’єктів у Кам’янському у святкові та вихідні дні 25, 29–31 грудня 2019 року та 1, 4–7 січня 2020 року. Про це повідомили в міській раді.

Заступникам міського голови, керівникам виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств та установ доручено, а організаціям міста всіх форм власності рекомендовано: забезпечувати безперебійне енерго- та водопостачання промислового комплексу і житлового фонду, функціонування підприємств житлово-комунальної галузі, транспорту, харчової промисловості, торгівлі, установ охорони здоров’я, охорони правопорядку та інших життєво важливих об’єктів; організувати чергування відповідальних працівників та чергових бригад у святкові та вихідні дні.

З метою посилення безпеки населення та забезпечення належного громадського порядку в місті відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради доручено забезпечити взаємодію виконавчих органів міськради з правоохоронними органами. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради – звернути особливу увагу на оперативне усунення наслідків, викликаних можливими природними явищами.

У разі виникнення позаштатних ситуацій про них буде невідкладно повідомлено відповідальному черговому по місту через управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради за телефонами: 56-06-34, 097-477-40-75.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.