3°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 75%

Вітер: 23 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

На особистому прийомі міського голови

Ремонт покрівель, облаштування прибудинкових територій, матеріальна допомога на лікування. Захист тварин і пропозиція від мешканця щодо безоплатної експертної допомоги комунальникам. Черговий прийом громадян провів сьогодні Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

Левова частка звернень містян стосувалася житлово-комунального господарства. Це ремонт покрівель та житлових приміщень, вирішення негараздів із каналізацією та електропостачанням, вивезенням сміття тощо.

Кам’янчани надавали пропозиції щодо зменшення оподаткування для учасників АТО, покращення роботи комунальників та навіть пропонували власну добровільну допомогу, як-от фахівець у сфері гідрообладнання.

Уже вдруге на прийом міського голови прийшов Олександр Махонін. Уперше – щоб звернутися по допомогу в організації поїздки сина на змагання, цього разу – аби подякувати очільнику міста. Поїздка принесла вагомий результат: син здобув 5-те місце в Європі та став чемпіоном світу з шашок-64 в турецькому Ізмірі.

Представники громадської організації «Зоощит» подякували за підтримку, а також поділилися своїм баченням подальшої долі служби із поводження з тваринами. За словами голови організації Євгена Пікінера, у своєму нинішньому форматі служба не відповідає викликам сучасного міста. Він висловив пропозицію в подальшому вивести її в окремий комунальний заклад.

Зверталися кам’янчани і по матеріальну допомогу, переважно – на вартісне лікування тяжких недуг. Допомогу для свого важкохворого чоловіка у громади та очільника просила Ганна Плужнік. Чоловік уже пройшов 20 курсів хіміотерапії, по 10 тисяч гривень кожен. Далі, каже жінка, гроші брати нема звідки.

Звичайно, осторонь таких звернень міська влада не лишається ніколи. У цих випадках також було виділено грошову допомогу.

Андрій Білоусов запевнив: усі питання, з якими прийшли люди, перебуватимуть на його особистому контролі до повного вирішення. 

Останнє редагування Вівторок, 10 вересня 2019 16:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.