9°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 60%

Вітер: 27 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

На озброєння рятувальників Кам’янського стане сучасний автомобіль

23 грудня на базі Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відбувався випуск здобувачів освіти.

Протягом 4 місяців 30 слухачів здобували знання з професії «Командир відділення оперативно-рятувальних сил цивільного захисту», набували знань, умінь та навичок надання домедичної допомоги постраждалим, відпрацьовували вміння виступати в ролі керівника гасіння пожежі.

Начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області генерал-майор служби цивільного захисту Андрій Кульбач вручив усім слухачам свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «Командир відділення оперативно-рятувальних сил цивільного захисту», яке надає почесне право поповнити дружні та професійні колективи рятувальників області.

Приємним подарунком для рятувальників Дніпропетровщини стало також отримання нової пожежно-рятувальної техніки.

Зокрема, від Державного агентства інфраструктурних проєктів України, з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху, для Дніпропетровщини передали 5 одиниць спеціальної техніки. Серед них – спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль легкого типу на базі Ford Ranger, що стане на озброєння 1-го державного пожежно-рятувального підрозділу Кам’янського.

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/c/ТВМІС/

Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/

Інстаграм: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru

Телеграм: https://t.me/trk_mis

Останнє редагування Середа, 23 грудня 2020 15:50

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.