1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 11 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

На Придніпровській залізниці борються з розкраданнями інфраструктури

Упродовж 2020 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» встановили 563 захисні та додаткові замкові пристрої, призначені для того, щоб убезпечити від розкрадань інфраструктуру сигналізації, централізації та блокування.

Для схоронності дросель-трансформаторів фахівці господарства сигналізації та зв’язку облаштували 167 захисних пристроїв типу «саркофаг» на ділянках Синельникове-1 – Зайцеве – Павлоград-1 – Орлівщина; Синельникове-2 – Чаплине; Апостолове – Радушна та інших.

Для захисту від розкрадачів релейних та батарейних шаф силами залізничних підрозділів виготовили 396 додаткових замкових пристроїв. Найбільшу кількість таких пристроїв установили в межах Пологівської, Мелітопольської і Криворізької дистанцій сигналізації та зв’язку.

Окрім того, торік на залізниці виконали комплекс робіт для гарантування безпеки руху поїздів, надійності роботи пристроїв СЦБ та зв’язку. Зокрема, залізничники відремонтували чи замінили близько 41 км кабелів СЦБ, які мали занижений опір ізоляції, сполучення й обриви жил; піддали ремонту 11 км повітряних ліній зв’язку, оновили 53 зношених гучномовців тощо.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.