1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 7 km/h

USD 24.62   EUR 27.18
Новини 24

На прийомі у Кам’янського міського голови

Черговий прийом мешканців провів сьогодні очільник міста Андрій Білоусов. До міського голови звернулося близько чотирьох десятків городян. Питань було чимало, але відповіді отримав кожен, хто прийшов по допомогу.

Декілька годин поспіль – безперервна черга людських турбот та негараздів. Найбільш численні звернення стосувалися сфери житлово-комунального господарства. Це й актуальні на сьогодні питання теплопостачання, ремонту покрівель та житлових приміщень.

Десятками років будинки Кам’янського не знали капітальних ремонтів, житловий фонд геть зношений. Міська влада робить усе можливе, але ж і обсяги проблем у цій галузі вражаючі.

Також мешканці зверталися щодо ремонту доріг на прибудинкових територіях. Декілька заяв стосувалося обрізки аварійних дерев.

Жоден прийом не обходиться без звернень від важкохворих кам’янчан. Самостійно протистояти недугам, сплачувати за коштовне лікування деяким мешканцям вкрай важко.

Звертались і по юридичну допомогу. Потребували матеріальної підтримки в організації поїздки за кордон на змагання.

Без відповіді не лишилося жодне звернення. Декому з кам’янчан приділили багато часу, аби вислухати та розібратися, і почули кожного. Усі питання перебуватимуть на контролі міського голови до повного їх вирішення.

Останнє редагування Вівторок, 11 червня 2019 16:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.