8°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 11 km/h

USD 28.69   EUR 33.59
Новини 24

На Середньодніпровській ГЕС обговорили питання реконструкції обладнання

Триває робочий візит генерального директора «Укргідроенерго» станціями компанії. 23 вересня Ігор Сирота побував на Середньодніпровській ГЕС, де оглянув її роботу та ознайомився з ходом реконструкції обладнання.

Очільник компанії побував на відкритому та закритому монтажних майданчиках, проінспектував хід реконструкції гідроагрегатів №1 та №2, а також відвідав пристанційний майданчик, де оглянув поставлене заводами-виробниками обладнання для реконструкції.

Під час відвідин Ігор Сирота провів виїзну робочу нараду. Розглянули стан виконання інвестиційної програми філією за 9 місяців поточного року, а також обговорили стан виконання контрактів, які фінансуються за кредитні кошти ЄБРР та ЄІБ. На засіданні також розглянуто стан виконання плану виробничих послуг та поточну ситуацію з підготовкою підприємства до осінньо-зимового періоду.

Особлива  увага приділялася проблемним питанням, які виникають в процесі реконструкції гідроагрегатів №1 та №2, зокрема графікам виконання робіт та підготовці технічної документації.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.