2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

На сесії Кам’янської міської ради

Остання цьогорічна сесія Кам’янської міської ради пройшла 18 грудня. На розгляд присутніх депутатів були винесені 63 питання порядку денного, а також пропозиції комісій і депутатські запити.

На початку сесії розглянули усі пропозиції депутатських комісій, далі перейшли до питань черги денної. До першої десятки ухвалених рішень увійшли, зокрема, Стратегія розвитку міста Кам’янське на період до 2027 року, Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста на майбутній рік, програма енергоефективності і зменшення споживання енергетичних ресурсів.

Також більшістю голосів затвердили бюджет Кам’янської міської територіальної громади на 2021 рік та ухвалили прогноз бюджету Кам’янського на 2022–23 роки. Попри складну ситуацію в країні, міська влада сподівається, що наступний рік буде стабільним.

«У планах – зберегти всю соціальну сферу, можливість соціальної допомоги, фінансування управлінь та департаментів. Тому ми маємо бюджет, який враховував би всі потреби міста і його мешканців. Сподіваємося, що все буде гаразд і майбутній рік нам принесе можливість розвивати наше місто», – зазначила секретар міської ради Наталія Ктітарова.

На сесію були винесені питання, що переважно стосувалися соціальної галузі, розвитку комунальних підприємств міста, внесення змін до раніше ухвалених рішень. Депутати впевнено голосували за кожне рішення, швидко опрацювавши усе, що було винесено на сесію.

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/c/ТВМІС/ 
Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Інстаграм: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru 
Телеграм: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування П'ятниця, 18 грудня 2020 15:20

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.