25°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 49%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

На засіданні виконавчого комітету Кам’янського

Чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради пройшло сьогодні під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова. Члени виконкому заслухали та обговорили 14 основних та кілька додаткових блоків питань порядку денного.

На початку засідання за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагрудним знаком «Відзнака міського голови» нагородили директора Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту Валерія Богдановича.

За сумлінне виконання обов’язків щодо організації чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року було нагороджено тих, хто брав безпосередню участь у проведенні виборів.

Далі перейшли до питань порядку денного. На засіданні було взято до відома інформаційну доповідь про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019–2020 років, прийнято рішення про утримання доріг міста в зимовий період 2020 року.

Одне з нагальних питань – початок опалювального сезону. Згідно з ухваленим рішенням, його буде розпочато за умови стійкої середньодобової температури зовнішнього повітря нижче від +8°С протягом трьох діб поспіль.

Рішенням виконкому схвалені індикативні прогнозні показників міського бюджету на 2020–2021 рік, що зумовлено зміною графіку отримання та погашення кредиту від корпорації «НЕФКО» для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності».

Окрему увагу приділили організації перевезень пасажирів міським автомобільним транспортом. Як пояснив Олександр Чернишов, йдеться про 20 автобусів, нещодавно отриманих містом з допомогою ДМК та частково місцевого бюджету. Транспортні одиниці вже запущено на маршрути, тож для забезпечення їх роботи ухвалено рішення про тимчасові договори і тимчасово встановлені тарифи. Остаточне рішення про організацію перевезень буде прийнято через місяць-два – відповідно до закону.

Підтримали члени виконавчого комітету ряд рішень щодо перебування вихованців у дитячих будинках сімейного типу, надання в користування житлових приміщень пільговим категоріям населення та інші нагальні питання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.