13°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 79%

Вітер: 11 km/h

USD 28.53   EUR 33.48
Новини 24

На засіданні виконкому Кам’янської міської ради

25 липня у Кам’янському відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, яке очолив перший заступник міського голови Олександр Чернишов.

На початку засідання члени виконкому взяли до відома інформаційну доповідь про організацію роботи зі зверненнями громадян на підприємствах, що перебувають у комунальній власності міста та надають житлово-комунальні послуги.

Далі виконком затвердив нормативи питного водопостачання та норми питомого водоспоживання населення міста. Також на засіданні ухвалено рішення про притягнення кам’янчан до адміністративної відповідальності.

Внесено зміни до рішення виконкому про встановлення тимчасового мораторію на розміщення рекламних засобів у місті. Згідно з ними, з 26 липня 2018 року по 26 липня 2019 року встановлено мораторій на приймання та розгляд заяв щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Виконком розглянув та підтримав житлові питання, підготовлені адміністрацією Дніпровського району міста.

Також на засіданні було ухвалено питання про відбір інвесторів для будівництва автономних котелень та надання послуг щодо опалення побутової та соціально-культурної сфери міста. Згідно з рішенням, такими інвесторами визначено ТОВ «Трейд Інвест Холдинг» та приватне підприємство «Компанія Мастерок».

Крім цього, члени виконкому внесли зміни до рішення «Про прийняття на баланс безоблікових мереж водопостачання і водовідведення».

Джерело: Кам’янська міська рада

Останнє редагування Середа, 25 липня 2018 16:44

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.