10°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 36%

Вітер: 20 km/h

USD 28.53   EUR 31.38
Новини 24

На засіданні виконкому Кам’янської міської ради

27 листопада пройшло чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради.

На початку засідання члени виконкому розглянули підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за 9 місяців 2019 року. Ухвалили питання про планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік та про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності.

Затверджено фінансові плани комунальних некомерційних підприємств: міських лікарень №1, 4, 5, 6, 7, 9, швидкої медичної допомоги та консультаційно-діагностичного центру. Підтримано низку питань, підготовлених службою у справах дітей міської ради.

Виконком ухвалив рішення про нагородження нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня директора Центру комплексного обслуговування бездомних осіб Ігоря Сая.

Наступний блок питань стосувався сфери комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно. Серед ухвалених рішень – затвердження акта міської комісії з обстеження житлових будинків та приміщень на предмет придатності для проживання, а також надання жилої площі та видача ордера.

Крім цього, виконком розглянув житлові питання, підготовлені адміністраціями районів міста.

Одним із додаткових питань стала організація спортивно-масового заходу «Школа плавання», який розпочнеться вже цього тижня. У його рамках діти 1-5 класів зможуть безкоштовно відвідувати басейн «МіКомп», навчатися плавання та долучатися до цього виду спорту.

Останнє редагування Середа, 27 листопада 2019 17:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.