26°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 65%

Вітер: 5 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

На засіданні виконкому Кам’янської міської ради

29 січня під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова відбулося засідання виконавчого комітету міської ради – перше в цьому році.

На початку засідання головуючий повідомив про поповнення у складі виконавчого комітету. Відтепер до його складу входять Тетяна Фріске, староста Карнаухівського старостинського округу, та Олександр Репетій, директор підприємства-перевізника «Матеріал-Сервіс».

Члени виконкому ухвалили планові питання – про встановлення у 2020 році розміру плати за харчування дітей у дошкільних закладах та про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті – і перейшли до розгляду поточних.

Виконком затвердив Порядок надання послуг безоплатного зубного протезування пільговим категоріям громадян за рахунок коштів міського бюджету на 2020 рік.

За поданням департаменту соціальної політики міської ради створено низку комісій: для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни; з питань призначення державної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання субсидій та пільг населенню міста; щодо розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. Також утворено комісію з розгляду питань щодо звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, від плати за соціальне обслуговування в структурних підрозділах територіальних центрів.

Відповідно до чинного законодавства затверджено розрахунок та розмір кошторисної заробітної плати, що враховується при вартості робіт із будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів об’єктів, замовником яких є бюджетні організації міста. Визначено інвестора для будівництва низки автономних котелень та надання послуг щодо опалення побутової та соціально-культурної сфери міста. Встановлено плату за наймання соціального житла в будинку на проспекті Конституції, 32.

З метою впорядкування діяльності та запобігання корупційним ризикам прийнято рішення про обмеження для медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я міста під час здійснення професійної діяльності.

Утворено опікунську раду при виконкомі, затверджено оновлений порядок призначення та виплати міської стипендії провідним та обдарованим спортсменам, ухвалено рішення про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності. Крім цього, надано та скасовано низку дозволів на розміщення зовнішньої реклами в місті.

Усі питання були ухвалені одностайно.

 

Останнє редагування Середа, 29 січня 2020 16:05

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.