21°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 49%

Вітер: 13 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

На засіданні виконкому Кам’янської міської ради

22 травня пройшло чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. На порядку денному розглядали питання, що стосувались різних сфер життєдіяльності міста.

Очолила засідання заступник міського голови, керуючий справами виконкому Тетяна Завгородня. На початку за дорученням міського голови вона урочисто вручила відзнаки «За заслуги перед містом» голові Карнаухівської селищної ради Тетяні Фріске та активісту громадської організації «Патріот-2015» Ігорю Макіді.

Відповідно до порядку денного розглянули підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за І квартал 2019 року. Члени виконкому взяли до відома доповідь про основні бюджетні видатки.

Також було ухвалено рішення про нагородження міськими відзнаками кам’янчан за активну діяльність, спрямовану на розвиток міста. Проголосували за низку рішень про надання в користування житлових приміщень пільговим категоріям населення. Підтримали і додаткове питання, відповідно до якого послуги з перевезення пасажирів міським електричним транспортом надаватиме комунальне підприємство «Транспорт».

Останнє редагування Середа, 22 травня 2019 15:08

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.