1°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 44%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 30.93
Новини 24

Напад на офіс Рената Ахметова

У Києві 29 листопада учасники народного віче штурмували офіс компанії СКМ Рината Ахметова.

Про це йдеться в повідомленні Громадського радіо. Відзначається, що представники ОУН та об'єднання «Революційні праві сили» намагалися з боєм потрапити в будівлю СКМ.
Спочатку близько сотні людей зібралися на Майдані. Один із спікерів говорив, що все має бути за законом, проте ці слова обурили людей - вони почали кричати і перебивати його.
Мікрофон взяв один з присутніх чоловіків: «Закон має бути один! Вони створюють закони для нас, самі їх не виконують. Розмови про закони вже закінчилися. Є вороги України - олігархи. Ми повинні звільнити Україну від цих людей. І переможемо, якщо ми будемо в єдності, а не розводити розмови. У нас є завдання - ми йдемо до Ріната Ахметова. Все, вистачить розмов».
Після цього люди рушили на вулицю Десятинну, 3-А, де розташований офіс компанії СКМ Ріната Ахметова. Численні сили правоохоронців рушили за ними.
Біля офісу протестуючі спробували потрапити в будівлю, ламали двері. Представники МВС заблокували підхід до дверей, тоді люди в камуфляжі запалили фаєри і кидали їх у правоохоронців. Також в бік правоохоронців летіли димові шашки. Кількість силовиків і протестуючих була приблизно однаковою - близько сотні.
Згодом силовики спробували витягти одного з чоловіків у камуфляжі, натовп став його відбивати, сталася бійка і штовханина. Дісталося також присутнім жінкам.
Звучали гасла «Революція» і «Ахметов, геть з України», а також ксенофобські вигуки і образи на адресу Ахметова і міністра Арсена Авакова. Відзначається, що протестуючі просили силовиків одуматися, «тому що буде кров».

Джерело інформації : https://news.mail.ru/incident/24122558/?frommail=1

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.