15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 76%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 33.15
Новини 24

Народні депутати пішли на канікули до осені

Верховна Рада України завершила восьму сесію, народні депутати пішли на канікули до вересня. Про це сьогодні з трибуни парламенту оголосив Голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає «Expres.ua».

Підсумовуючи роботу сесії, спікер розповів, чого вдалося досягти депутатам. Зокрема, планувалося, що за цей час Рада ухвалить закон про Вищий антикорупційний суд, про національну безпеку, узгодить кадрові питання, а також  напрацює план із виконання угоди про імплементацію з ЄС щодо євроінтеграції.

«І сьогодні ми можемо ствердно сказати: Вищий антикорупційний суд створений у цьому залі українським парламентом. З чим я вас і вітаю», – заявив Парубій.

«Масштабний закон про національну безпеку, який став вагомим кроком України до НАТО, прийнятий українським парламентом», – додав він.  

Стосовно кадрових питань політик зазначив, що вдалося вирішити питання Рахункової палати, Національного банку, Уповноваженого з питань прав людини. За його словами, Рада ухвалила майже 20 законів, необхідних для виконання угоди про європейську інтеграцію України, а також провела «потужну» роботу в комітетах.

Крім того, Парубій зазначив, що протягом сесії було ухвалено в цілому 88 законів. У першому читанні – 49 законів, підтримано 37 постанов, загалом же ухвалено понад 157 колективних рішень українського парламенту.  

«Я хотів би, попри всі суперечки, які є у цьому залі, подякувати кожному з депутатів, які своєю енергією і своїм духом допомагали ухвалювати рішення», – сказав Голова Верховної Ради. Також він подякував Президенту Петру Порошенку, Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману та всьому уряду за співпрацю.

Згідно з календарним планом, наступна сесія парламенту розпочнеться 4 вересня. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.