23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 51%

Вітер: 11 km/h

USD 27.93   EUR 33.08
Новини 24

Навчання для прийомних батьків провели в Кам’янському

Наприкінці квітня Кам’янський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів навчання для 32 прийомних батьків та батьків-вихователів. Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Основна мета заходу – посилення батьківського виховного потенціалу, підвищення рівня компетентності, сприяння встановленню позитивних взаємин батьків із дітьми.

Протягом навчання прийомні батьки та батьки-вихователі поглибили знання щодо засад захисту прав дітей у сім’ї, профілактики насильства та жорстокого поводження з дітьми; розглянули практичні прийоми налагодження сімейних стосунків, соціально-психологічні фактори становлення особистості дитини та особливості її розвитку, методи сімейного виховання і відновлення стосунків дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування з біологічними родичами, шляхи формування життєвої компетентності дитини та підготовки її до самостійного життя.

Навчання проводили фахівці центру спільно з представниками органів місцевого самоврядування (управління соціальної політики, управління охорони здоров’я), організації благодійного фонду «Карітас Кам’янське», благодійної організації «Новий час» та міського центру зайнятості.

Станом на кінець квітня у місті діяли 21 прийомна сім’я та 15 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховувалося 134 дитини-сироти та дитини, позбавлених батьківського піклування.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.