27°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 22 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

Навчати сімейному життю мають у школах, – дитячий омбудсмен

Понад половина українських сімей, на жаль, розлучається. Як наслідок, три мільйони дітей живуть в неповних сім’ях, а кожне п’яте маля народжується поза шлюбом. Про причини цих, насправді вражаючих цифр в інтерв’ю «24 каналу» розповів Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба.

Він пояснив такі вражаючі цифри тим, що у суспільстві назріла проблема сімейних цінностей. Роль сім’ї поступово відходить на другий план, що є неправильним. Молодь не розуміє функцій родини, не усвідомлює сімейних ролей, не відчуває відповідальності за своїх близьких. На жаль, ніхто не працює над формуванням цих принципів. Наразі молодь покладається лише на досвід власного дитинства, який не завжди позитивний.

Сьогодні молоді люди інтерпретують любов лише як емоційну складову. Але ж сім’я – це не лише емоція, це й функція виховання, спільного побуту. Вони не завжди розуміють, навіщо вони створюють сім’ю, не знають відповіді на питання – що я маю робити і яка моя відповідальність. Немає розуміння етапів розвитку сім’ї, криз, які відбуваються і є закономірними. Тому часто молоді люди у формуванні власної сім’ї повторюють помилки батьків, – додає уповноважений Президента з прав дитини.

«На моє переконання – навчання дітей усвідомленому батьківству має розпочинатись ще в школі, де мають пояснювати принципи формування сімейних стосунків»,– зауважив Микола Кулеба.

Останнє редагування Вівторок, 26 лютого 2019 16:04

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.