Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Навесні в Кам’янському продовжиться будівництво Палацу спорту

Будівництво Палацу спорту по вулиці Вячеслава Чорновола, 67Е буде продовжено навесні поточного року. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.

Завдяки безпосередній участі міського голови Андрія Білоусова місто стало одним із шести переможців у державній цільовій програмі зі створення багатофункціональних спортивних комплексів. Після завершення робіт у Кам’янському на місті недобудованої у 2014 році арени «Євробаскет» з’явиться найсучасніший у Дніпропетровській області Палац спорту, в якому спортсмени зможуть професійно займатися спортом та приймати змагання на найвищому рівні.

Будівельні роботи на об’єкті розпочалися влітку 2019 року. Проєкт передбачає реконструкцію будівлі та створення закритого ігрового комплексу, який складається з універсальної ігрової зали для проведення фізкультурно-оздоровчих, навчально-тренувальних занять і змагань з баскетболу, міні-футболу, волейболу, тенісу та бадмінтону, а також трибун на 3040 глядачів. Також передбачені місця для запасних гравців, роздягальні та душові, медичний кабінет із маніпуляційною для надання своєчасної медичної допомоги та медичних послуг спортсменам та відвідувачам. Територія відпочинку включає в себе кав’ярні на кожному поверсі.

Відкритий ігровий комплекс складається з поля для міні-футболу, роллердрому, скейт-майданчика, майданчиків для баскетболу, волейболу та настільного тенісу. На території будуть  встановлені лавки для сидіння та урни для сміття, розміщені вуличні туалети загального користування, твердопаливна блочно-модульна котельня, майданчик з контейнерами для твердих побутових відходів.

Також буде проведено капітальний ремонт внутрішньоквартальної автомобільної дороги, облаштування відкритих автостоянок на 207 місць, благоустрій та озеленення прилеглої території, встановлення металевої огорожі по периметру спортивних майданчиків та по периметру території.

Останнє редагування Середа, 29 січня 2020 10:55

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.