8°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 72%

Вітер: 7 km/h

USD 28.28   EUR 33.48
Новини 24

Найгарнішу дівчину обрали в Кам’янському

4 березня у стінах Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки за підтримки міського голови Андрія Білоусова пройшов фінал конкурсу краси «Міс Б’юті Кам’янське 2020». Вісім учасниць змагалися за титул найкрасивішої та найталановитішої дівчини Кам’янського. Головним призом конкурсу стала подорож до Парижа.

Програма складалася з чотирьох етапів: презентація, талант, запитання від ведучого та дефіле. Дівчата віком від 17 до 23 років готувалися цілий місяць, аби вразити суддівську колегію на чолі з міським головою. Кожна з них має різні творчі захоплення, які допомагали у конкурсі.

Конкурс талантів був найвідповідальнішим: учасниці показували свої вміння у танцях, пісні та грі на музичних інструментах. Кожен етап оцінювався окремо. Між ними кам’янчан радували своїми виступами творчі колективи міста.

Наприкінці заходу члени журі вийшли на невеличку нараду і повернулися з готовими результатами. Другою віце-міс стала Діана Сіра. Із рук міського голови дівчина отримала квиток на подорож до Львова. Також Діана удостоїлася окремої номінації від партнера конкурсу – Київського ювелірного заводу, ставши «Міс КЮЗ 2020». Друге місце посіла Вікторія Лук’янова, яка отримала путівку до Праги.

Головний титул отримала учениця Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Альона Лозовська, яка зовсім скоро вирушить у мандрівку до Парижа.

Міський голова Андрій Білоусов наголосив, що проведення «Міс Б’юті Кам’янське» стало гарною традицією, і у майбутньому цей конкурс буде лише рости та розвиватися, щоб кожна талановита і вродлива дівчина змогла проявити себе.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.