12°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 21%

Вітер: 18 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Названо кількість безробітних у Кам’янському

Рівень безробіття у Кам’янському порівняно з минулим роком майже не змінився. Із початку року на обліку в міському центрі зайнятості перебували та отримували послуги  11565 осіб, з них – 7559 безробітних. Найчастішими причинами звільнення, які називають містяни, є низький рівень заробітної плати працівників та незадовільні умови праці.

На початок року на обліку у центрі зайнятості перебувала 4221 безробітна особа. Протягом січня-червня 2019 року їх кількість зменшилась на 548 осіб.

Станом на 1 липня на обліку перебуває 3673 особи. Майже 65% із них – жінки, з них 33% складають особи до 35 років. Кількість чоловіків на обліку у порівнянні з минулим роком зменшилася на 6%.

Із початку року в місті було зареєстровано 4015 вільних вакансій. Більше половини з них (2511) – робітничі спеціальності, 984 – спеціальності для службовців, 520 – для працівників без спеціальної підготовки та інші – для людей з інвалідністю.

591 містянин пройшов професійне навчання на замовлення роботодавців, 82 навчалися на курсах Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

За даними міського центру зайнятості, найбільшу кількість вакансій цьогоріч надали ПАТ «Дніпровський меткомбінат» та ПАТ «Дніпровський коксохімічний завод».

Основною проблемою на ринку праці лишається дисбаланс між попитом та пропозицією. Аналіз центру зайнятості виявив тенденцію: збільшення числа осіб з вищою освітою, які звертаються за пошуком роботи, на 5% та зменшення кількості осіб з профтехосвітою на 6%, тоді як пропозицій за робітничими професіями побільшало практично у 2 рази.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.