1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 87%

Вітер: 5 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

«Ніч у музеї» пройшла в Кам’янському

Лише раз на рік можна стати свідком того, як у музеї оживають експонати. Це незвичайне дійство містить у собі елементи вистави, історії та українських традицій.

Потаємне, приховане місто та факти, дотепер маловідомі, знайшли своє відображення у нічному «порталі часу». На захопливу екскурсію, яка проводиться вшосте, прийшли як дорослі, так і зовсім юні кам’янчани. Для працівників музею історії міста вже стало традицією саме так відзначати своє професійне свято.

Усіх присутніх привітали директор музею Наталія Буланова, секретар міської ради Олександр Залевський та начальник відділу культури департаменту з гуманітарних питань міськради Наталія Ілларіошина.

Цієї ночі музейники зуміли об’єднати декілька екскурсій на різні теми в одну цікаву історію. Відвідувачі долучились до вивчення власного родоводу, побували на традиційних для придніпровського краю сватанні та весіллі. Дівчата, як у давні часи, обирали рушники для нареченої та гостей, а «сват» розповів, як проходять заручини.

Усі охочі могли долучитись до майстер-класу з виготовлення традиційного оберегу – ляльки-мотанки, а дивовижні картини Марії Примаченко з фантастичними історіями чекали гостей на другому поверсі музею.

Останнє редагування Понеділок, 20 травня 2019 16:30

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.