20°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 41%

Вітер: 19 km/h

USD 27.78   EUR 32.63
Новини 24

Німеччина допомагає Україні з інфраструктурою для переселенців

Днями в Дніпропетровській обласній раді підписали меморандум з німецькими партнерами. Область є учасником Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», який фінансується Урядом ФРН через Німецький банк розвитку.

Безповоротна фінансова допомога Україні від Уряду Німеччини у розмірі 9 млн євро спрямовується у Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області та підконтрольні уряду України райони Донецької і Луганської областей. Основною метою Проекту є створення житла для переселенців та ремонт об’єктів соціальної сфери, таких, як школи та дитячі садки. Новий проект допоможе близько 1000 внутрішньо переміщених осіб по всій країні отримати соціальне житло.

«Цей проект вже не вперше реалізується в Україні. У рамках поточного УФСІ V в Дніпропетровській області вже в першому півріччі 2019 року близько 230 внутрішньо переміщених осіб отримають квартири або кімнати у 5 відремонтованих об’єктах у містах Кам’янське, Павлоград, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, с. Чумаки. Також у подальшому ми обговорили із партнерами можливість будівництва житла для переселенців, які живуть у модульних містечках. Для них також важливо створити комфортні умови», – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.