26°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 57%

Вітер: 13 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Нові актуальні вакансії від Кам’янського центру зайнятості

Кам’янський міський центр зайнятості нагадує, що у місті чимало цікавих пропозицій щодо роботи. По більш детальну інформацію звертайтеся за адресою: вул. Медична, 6. Тел: 067 242 59 88, (0569)55 43 87 – безкоштовно.

Вантажник.

З/п – 13250 грн.

Обов’язки: вантаження, вивантаження і внутрішньоскладське перероблення вантажів, сортування, укладання, перенесення, переважування, фасування тощо, вручну із застосуванням найпростіших вантажно-розвантажувальних пристроїв та засобів транспортування.

Оброблювач птиці.

З/п – 12000 грн.

Обов’язки: в цех забою – забій, фасування, навішування, оброблення, пакування продукції та ін.

Водій автотранспортних засобів.

З/п – від 12500 грн.

Обов’язки: своєчасна доставка продукції по торгових точках, оформлення документів. Наявність посвідчення водія з  категоріями С, С1 та ін.

Машиніст екскаватора.

З/п – 8500 грн.

Вимоги: знання будови і технічних характеристик екскаваторів; принципу роботи механічної, гідравлічної, пневматичної, електричної, комбінованої, гальмівної й контрольно-захисної систем; причин виникнення несправностей і способів їх усунення та ін.

Інспектор з кадрів.

З/п – 12000 грн.

Обов’язки: оформлює прийом, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю, положень, інструкцій. Веде облік військовозобов'язаних працівників. Заповнює трудові книжки та ін.

Інженер з комп'ютерних систем.

З/п – 18250 грн.

Обов’язки: забезпечує працездатний стан комп’ютерної техніки, операційних систем, системного і прикладного програмного забезпечення та ін.

Механік.

З/п – 10626 грн.

Обов’язки: знання експлуатаційних властивостей вантажного авто, виконання техогляду авто по поверненню з наряду, контроль заправки, пломбування баків, контроль ремонтів та ін.

Бухгалтер-ревізор.

З/п – 15000 грн.

Обов’язки: Проведення планових та позапланових інвентарізацій та ін.

Комірник.

З/п – 14500 грн.

Обов’язки: керує роботою вантажників під час завантаження і вивантаження вантажів і розташування їх у середині складу. Контроль за комплектуванням партій ТМЦ за заявками споживачів. Приймання на склад, зберігання, видача зі складу ТМЦ, що надходять від постачальників та ін.

Обліковець.

З/п – 8250 грн.

Обов’язки: облік та контроль запасів, інших ТМЦ, необоротних активів та інвестицій на складах. Виконання контрольних заходів щодо забезпечення, ліквідності та збереження активів підприємства та ін.

Останнє редагування Четвер, 08 серпня 2019 11:26

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.