1°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 44%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 30.93
Новини 24

Нові перспективи альтернативної енергетики

1 листопада Кам'янське зробило важливий крок на шляху до збільшення обсягів виробництва електричної та теплової енергії з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

В рамках VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики підписано Меморандум про співробітництво між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Кам'янською міською радою. Підписали угоду міський голова Андрій Білоусов і голова Державного агентства Сергій Савчук. Документ сприятиме залученню інвестицій в цю сферу, посилить зацікавленість населення і суб'єктів господарювання у впровадженні передових енергоефективних технологій та обладнання.

Місту також пропонується надавати в користування земельні ділянки для реалізації проектів, пов'язаних з поширенням відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива. Допомога в розробці відповідної проектної та дозвільної документації (у тому числі ліцензій) для таких проектів. Сприяння доступу до теплових мереж і засобів для забезпечення транспортування теплоносія до споживачів, надання всілякої організаційної та інформаційної підтримки, а також планування в місцевому бюджеті коштів на співфінансування проектів.

Міський голова Андрій Білоусов приділяє увагу реалізації державної політики з розвитку нетрадиційної, альтернативної енергетики в Кам'янському. З 2016 року у місті впроваджуються проекти з використанням сонячної енергії для забезпечення гарячого водопостачання – наприклад, у дитячому садку № 7 «Пролісок» і ДЮСШ №1. Також планується впровадження сонячних електростанцій для системи зовнішнього освітлення міста. Надалі колекторами планується обладнати ще низку дитячих садів і шкіл, у першу чергу тих, які мають плавальні басейни. Крім того, закінчуються роботи по утепленню та термомодернізації будівель середньої загальноосвітньої школи № 37 і 3-ї поліклініки за кошти фінансової корпорації НЕФКО. Плюс до цього, Кам'янське бере участь, і вже успішно пройшов перший відбірковий етап, у програмі Європейського інвестиційного банку на отримання кредитних коштів у розмірі 110 млн. євро під гарантії уряду. За ці кошти планується провести реконструкцію (термомодернізацію) будівель бюджетної сфери, виконати капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення, провести реконструкцію і комплексне переобладнання систем водопостачання, водовідведення і теплопостачання в місті.

Останнє редагування Вівторок, 01 листопада 2016 16:57

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.