28°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 8 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Нові пішохідні тротуари у селищі Карнаухівка

У Кам’янському відновлюють пішохідні тротуари. Наразі роботи ведуться у селищі Карнаухівка – тротуарну плитку вкладають вздовж вулиці Центральної. 6 липня на об’єкті будівництва з перевіркою побував міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

Минулого року силами влади Кам'янського тут було повністю відновлено дорогу. Тепер взялися зводити тротуар. Виконувач обов'язків старости Карнаухівського старостинського округу Тетяна Фріске каже, що тротуару на центральній вулиці не було понад 10 років. Людям доводилося ходити просто по проїжджій частині.

"Я звернулася до міського голови Андрія Білоусова і за його підтримки нас включили до програми по відновленню тротуару. Я дуже вдячна міській владі за підтримку, що враховує інтереси карнаухівців", - зазначила Тетяна Фріске.

Пішохідну зону вмощують плиткою. Тротуар виходить широким, у 1,5 метра, та простягнеться вздовж усієї вулиці, а це близько 1 км. Усі роботи планують завершити до кінця липня. Загалом, за останні роки у місті було відремонтовано 16 тисяч метрів квадратних пішохідних зон. Цього року у Кам’янському відремонтують 14 тисяч метрів квадратних тротуарів. Крім цього, розпочнеться ремонт внутрішньоквартальних автодоріг.

"У першу чергу ми відновимо внутрішньоквартальні дороги на Лівому березі міста, Черемушках та БАМі. З кожним роком будемо більше приділяти уваги капітальному та поточному ремонту тротуарів, а також оновленню внутрішньоквартальних доріг", - наголосив міський голова Андрій Білоусов.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.