17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 89%

Вітер: 6 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Нові творчі здобутки юних кам’янчан

Вихованці мистецьких навчальних закладів Кам’янського продовжують активно долучатися до участі в міжнародних та всеукраїнських дистанційних конкурсах. Про це повідомили в міській раді.

Нещодавно перемогу в Міжнародному конкурсі «Сузір’я Святогір’я – Gold Europe» здобула учениця фортепіанного відділу дитячої музичної школи №1 Аміна Ахмадова (викладач Гончар М.П.). Конкурс проводився за підтримки Міністерства Культури Чехії та регіонального Українського центру культурних досліджень Міністерства Культури України.

Переможцями в номінації «інструментальний жанр» у ІІ-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Universe of Arts» також стали вихованці дитячої музичної школи №1 – ансамбль бандуристів «Веселі струни» (керівник Гунько Л.І.). Фестиваль пройшов в Одесі 8–10 травня, а зараз відбулося відзначення переможців.

Перше місце на дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірки України», який проходив 16 травня у Києві, здобула Маргарита Маханько (викладач Широченко А.Д.), учениця дитячої музичної школи №5.

Ще одна учениця цього ж мистецького закладу Валерія Чечуро (викладач Кулик Д.В.) посіла перше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Балтійський Бриз», який проходив 10 травня у Києві.

Щиро вітаємо талановитих дітей! Бажаємо їм натхнення, творчих успіхів та нових перемог!

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.