10°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 58%

Вітер: 28 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

Новий адмінустрій Дніпропетровщини відобразили на інтерактивній мапі

В Україні створили інтерактивну мапу та електронний атлас, у яких вперше відобразили новий адміністративно-територіальний устрій держави. Дніпропетровщину презентують 7 районів та 86 об’єднаних громад. Можна ознайомитися з географічним розташуванням та основними характеристиками територіальних одиниць, що зараз утворюються. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«На Дніпропетровщині після місцевих виборів розпочався процес формування нових районів. Тепер їх буде сім: Дніпровський, Кам’янський, Криворізький, Нікопольський, Новомосковський, Синельниківський, Павлоградський. Найбільше громад – на території Синельниківського: 19. Цей район буде й найбільшим в області за площею – понад 6,6 тис. кв. км. Більше за все мешканців матиме Дніпровський район – майже 1,2 млн людей. Ознайомитися з межами нових територіальних одиниць можна за допомогою інтерактивної мапи», – зазначили в департаменті.

Мапи всіх регіонів об’єднали в атлас. Він містить коротку характеристику адміністративно-територіального устрою Дніпропетровщини та інших областей. Дані щодо площі, кількості населення.

Завантажити електронний атлас можна тут.

Атлас та мапу розробило Міністерство розвитку громад та територій України, за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та Товариства дослідників України.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.