33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 11 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Новий режисер кам’янського театру готує виставу «Лисиця, що впала з неба»

12 травня театр імені Лесі Українки після тривалої перерви розпочав репетиції. Наразі йде робота над кількома виставами. Для наймолодших театралів готують казку «Лисиця, що впала з неба» за п’єсою Нелі Шейко-Медведєвої. Режисером-постановником виступає Ігор Азаров, який нещодавно розпочав працювати у театрі. Про що казка та як проходять репетиції – повідомляє прес-служба театру в інтерв’ю з режисером.

– Ігорю, ви приступили до роботи у Театрі ім. Лесі Українки у якості режисера-постановника. Над якою виставою ви зараз працюєте?

– Зараз ми приступили до казки «Лисиця, що впала з неба» драматургині Нелі Шейко-Медведєвої. Цю казку діти вивчають у школі у 4 класі і саме на день театру. Завдяки цій казці школярі взнають, що таке п’єса, та знайомляться з театром.

– Коротко розкажіть, про що йдеться у казці?

Драматургиня взяла декілька українських казок і зробила з них п’єсу. Головний персонаж казки Лисиця, яка намагається схилити вовка до розбою. Але в нас Вовк такий лагідний і хороший, його вже вибрали лісовим старостою, а тут з’явилася вона і своїми якимись маніпуляціями схиляє його на злодійський бік. Чи вийде – ми дізнаємось в кінці.

– Після карантину театрам дозволено репетирувати,  то як актори почувають себе після такої довгої перерви?

– Дуже чудово, вони спраглі до роботи. Зараз, за рахунок того, що немає вечірніх вистав і графік не такий напружений, як вони звикли, в них залишається більше сил. Вони приходять натхненні і сповнені емоцій. Видно, що скучили за роботою, і тому працюємо із великим задоволенням.

– Я знаю, що ви вже працювали у нашому театрі, і на той час актором балету, згадайте, як то відбувалося, і трохи розкажіть про ваші враження.

– Так, я почав працювати у цьому театрі у якості артисту балету. І вперше я вийшов на професійну сцену ще підлітком. Це була вистава «Мірандоліна» за п’єсою Карло Гольдоні. В одному з епізодів слуга, якого грав Олександр Нагорний, виводив 4 лакеїв, серед яких був і я. Минуло вже 18 років, і для мене це така честь, бо я з цією людиною вперше з’явився на професійній сцені і він буквально виштовхнув нас із-за лаштунків. А сьогодні він грає головну роль у цій казці.

– Хто ще гратиме у виставі?

– У ролі Вовка разом з Олександром Нагорним буде Євген Босенко. Лисицю гратимуть Юлія Жиліна та Анна Орлова. Взагалі в нас цікавий акторський склад. Є досвідчені, яких я знаю ще з тих часів, і є молоді, які тільки прийшли до театру. Сьогодні на репетиції був подвійний склад, а це більше двадцяти акторів.

 – Як складалося ваше професійне життя? Де ви навчалися і працювали?

– Як режисер я закінчив Харківський національний університет мистецтв ім. І.П.Котляревського. Потім недовго попрацював на телебаченні, а далі у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П.К.Саксаганського в Білій Церкві. Спочатку як режисер концертів, а потім поставив дві вистави. І вже набувши досвіду та професійної впевненості, я  вирішив повернутися до рідного міста у наш театр. Насправді це сильний і потужний театр і, що важливо, сюди ходить глядач. Це театр, який глядач любить, і ця любов створювалася багато-багато років, і я це дуже ціную. Бо ми працюємо для глядача.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.