2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Нову редакцію Червоної книги готують в Україні

Триває робота з підготовки четвертої редакції видання Червоної книги України. Про це повідомили в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

Наразі Міндовкілля отримало результати наукових досліджень, погоджені Національною комісією з питань Червоної книги щодо переліку видів тварин, рослин та грибів, які можуть бути включені або виключені з Червоної книги. На основі цього готуються до затвердження оновлені списки рослинного та тваринного світу, що будуть занесені до четвертого видання.

Відповідно до законодавства, пропозиції щодо включення або виключення можуть вносити науково-дослідні установи, державні та громадські організації, а також окремі фахівці та вчені.

Міндовкілля пропонує ознайомитись з проєктами переліків за посиланням. За додатковою інформацією можна звернутися до Управління охорони біорізноманіття та земельних ресурсів Міндовкілля на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тваринний світ); Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (рослинний світ).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.