6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Об’єднати два центри первинної медичної допомоги планують у Кам’янському

Рішення про об’єднання двох центрів первинної медико-санітарної допомоги в одну структуру розглядатиметься на майбутній сесії Кам’янської міської ради. Це питання прокоментувала начальник управління охорони здоров’я міської ради Юлія Манаєнкова.

«Центри первинної допомоги на сьогодні отримують кошти з Національної служби здоров’я України за населення, прикріплене до сімейного лікаря, дільничного терапевта і педіатра. Це ті люди, які заробляють гроші. У структурі ЦПМСД №2 працює 23 фахівці, вони утримують 177 осіб, які працюють у центрі.

Приймаючи рішення про злиття двох структур в одну, перш за все розглядалося питання про скорочення адміністративно-господарського апарату. Усі лікарі, які обслуговують населення, залишаються працювати на своїх робочих місцях, і люди, які обрали свого лікаря, будуть звертатися по медичну допомогу, куди й зверталися до цього.

Економія від скорочення адміністративно-господарського апарату складе більше 2 мільйонів гривень щорічно, і ці гроші будуть спрямовані на створення нормальних комфортних умов для роботи лікарів та середнього медичного персоналу і створення хороших умов для пацієнтів. Пацієнтоорієнтована медицина в пріоритеті первинної медико-санітарної допомоги», – сказала начальник управління.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.