31°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 36%

Вітер: 9 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Обласна влада відзначила талановитого кам’янчанина

У Дніпропетровській облдержадміністрації відзначили зо два десятки дітей області, які мають успіхи у навчанні, творчості або спорті.

«Діти – наше майбутнє, адже вже незабаром вони розвиватимуть державу, – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман. – Сьогодні дякуємо не тільки вчителям обдарованих дітей, а й їхнім батькам, які виховали такі таланти».

Серед запрошених – Ілля Абернихін із Кам’янського технічного ліцею. Справжня пристрасть хлопця – це технічні науки. Він полюбляє фізику, математику та програмування.

«Починалося все з того, що мені стало нудно в школі – там у мене все виходило. Далі були олімпіади, Мала академія наук, участь у міжнародних конкурсах, – розповів Ілля. – Головний проект 2018 року – система, яка дозволить збільшити ККД двигуна в умовах міста. Розробка мала великий успіх у Києві на Міжнародній алеї стартапів».

Дітям подарували книги українських та зарубіжних авторів, а ще – солодощі. Батькам юних талантів вручили подяки.

3 коментарі

 • ыфс
  ыфс Субота, 29 грудня 2018, 23:07 Коментувати

  Вот только каменчан там было двое... Сколько заплатили родители мальчика, чтобы вот так дите засветить?

 • Яна
  Яна Четвер, 03 січня 2019, 00:16 Коментувати

  Отвечаю на комментарий: парень Илья Абернихин из многодетной семьи, поэтому о какой-либо

 • Яна
  Яна Четвер, 03 січня 2019, 00:27 Коментувати

  Илья Абернихин из многодетной семьи, парень учится и пробивается сам, как может! Для участия в интеллектуальных конкурсах иногда приходится обращаться к помощи меценатов и не безразличных людей. То, что не указано в статье имя второго ребенка, не менее талантливой Ирины Яровой, на наш взгляд, упущение редакции.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.